خبرگزاری افکار نیوز به نقل از سایت خبری شبنم همدان از کشف دارویی جهت درمان دو بیماری ویروسی خبر داد که دارای مواردی مبهم می باشد.همچنین مدعی شد با سکوت دامپزشکی علارغم تذکرات عده ایی سودجو به اسم داروی تب برفکی به مردم آب فروختند.
به گزارش وت آنلاین، این محقق و استاد دانشگاه در این خبر مدعی شده با استفاده از علم نانو و شیمی موفق به کشف داروی گیاهی درمان تب برفکی و تب خال شده است و در این خصوص مدارکی چون نامه انسیتو پاستور مبنی بر تایید این موضوع و مکاتبه رئیس دانشگاه بوعلی با وزیر وقت علوم مبنی بر این کشف را ارائه نموده است.
در این خصوص چند حلقه مفقوده وجود دارد اول اینکه طبیعاً هر اختراعی می بایست ثبت شود ولی از این دارو ثبت اختراعی در گزارش ارائه نشده است.
دوم اینکه در این گزارش ادعا شده برای ساخت دارو پروانه تاسیس گرفته شده است حال اینکه پروانه تاسیس به کارخانه داده می شود و برای دارو پروانه ساخت داده می شود علهذا در صورت قبول موضوع حتی پروانه مذکور نیز ارائه نگردیده است.
سوم اینکه این فرد مدعی درمان تعداد زیادی دام در استان های همدان، فارس، سیستان و بلوچستان و ارومیه شده است از آنجا که تولید این حجم دارو نیازمند فضایی بزرگ و تخصصی در حد یک کارخانه است چگونه این فرد به تنهایی این حجم دارو را در آزمایشگاه خود تولید نموده است.
این فرد از جمع آوری داروهای خود در شهر همدان توسط دامپزشکی به دلیل عدم طی روند قانونی گله مند بود و مدعی شده پس از این اقدام دامپزشکی، عده ایی دارویی تحت نام داروی وی در استان همدان ارائه نمودند که پس از آزمایش دارو متوجه شده است دارو آب است و با وجود اعلام به دامپزشکی اما توسط دامپزشکی اقدام خاصی صورت نگرفته است.
متن کامل خبر به شرح ذیل است:

ساخت داروی آفت دهان، تبخال و تب برفکی

برای اولین بار در جهان، ساخت داروی آفت دهان، تبخال و تب برفکی پس از سالها تحقیق و پژوهش توسط شیمیدان بزرگ همدانی انجام شد.
ساخت داروی آفت دهان، تبخال و تب برفکی

به نقل از شبنم همدانبه گزارش افکارنیوز، ، همواره از جوامع علمی و غیر علمی شنیده ایم که تبخال و آفت دهان درمان ندارد و به صورت دوره ای برای برخی افراد زخم های دردناکی ایجاد میکند. کوچکترین تنش یا استرس موجب بروز این زخم ها در افراد مبتلا می شود و روزهای متوالی بر صورت یا دهان و یا اعضای دیگر  آن فرد می تازد و در نهایت پس از طی یک تا دو هفته ناپدید می شود و تا حمله بعدی خاموش می ماند. اما چندی پیش از یکی از آشنایان در مورد فعالیت های یک محقق برای  درمان این بیماریها مطالبی شنیدیم که ما را بر آن داشت به سراغ وی برویم.

به دفتر کارش رفتیم. با مردی ساده و بی آلایش مواجه شدیم که ظاهری کاملاً ساده و نگاهی مهربان داشت. مردی که  رفتار خاضعانه و تواضع نگاهش با غرور و تکبر بیگانه اش کرده بود. تبسمی که بر چهره داشت از استرس ما کاست و با خیال راحت با او صحبت کردیم.

اسماعیل قادری استاد دانشگاه و پژوهشگر در زمینه ترکیبات شیمیایی، گیاهان دارویی و محقق در علم نانو تکنولوژی است . وی به نتایج بسیار مهمی در درمان قطعی برخی بیماریها رسیده است و با تلفیق طب سنتی، علم شیمی و نانوتکنولوژی گامی مؤثر به سوی مبارزه با بیماریهای ویروسی برداشته است.

ویروس هرپس که عامل بروز تبخال دهان، تبخال چشمی، تبخال تناسلی و آفت دهان است در سراسر دنیا به عنوان یک ویروس غیر قابل درمان شناخته می شود. با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که هیچ پزشک و پژوهشگری درتمام جان اطلاعی از درمان این ویروس ندارد. اما پژوهشگر بزرگ همدانی موفق شده است داروی این ویروس را بسازد.

این دارو بر روی بسیاری از بیماران آزمایش شده و خوشبختانه در همه موارد درمان شخص مبتلا بر علم و توانایی استاد قادری صحه گذاشته است.

استاد دانشگاه بوعلی سینا اظهار داشت: این دارو بدون هیچ گونه عوارض جانبی ، ضد هرگونه ویروس و باکتری و قارچ است. داروهای ساخته شده توسط این پژوهشگر موضعی و گیاهی هستند و هیچ گونه عارضه ای ایجاد نمی کنند.

وی با بیان اینکه درمان قطعی تب برفکی را نیزکشف کرده است  افزود:  از تب برفکی به عنوان طاعون صنعت دامداری  یاد می شود و تا کنون درمانی جز قرنطینه حیوانات و درنهایت معدوم کردن آنها نداشته است.

انستیتو پاستور پس از انجام آزمایشات دارو را تأیید کرد

اکنون داروی این بیماری واگیر دار و کشنده در دستان اسماعیل قادری است . وی در این خصوص گفت: تا کنون بیش از شصت هزار دام را درمان کرده ام و بعد از درمان ادعای کشف دارو را نمودم و خوشبختانه انستیتو پاستور هم پس از آزمایش دارو آن را تأیید کرد و کشف این دارو را به وزیر علوم  تبریک گفت.

مهندس قادری در مورد اولین جرقه هایی که موجب کشف این دارو شد،  ظهارداشت:

 مادر همسرم از بیماری آفت دهان رنج می برد و برای درمان نزد برترین  پزشکان ایران رفته بود اما درمانی در کار نبود. حتی او را به خارج از کشور فرستادیم که متأسفانه بدون هیچ بهبودی بازگشت و در نهایت  ویروس آفت دهان تبدیل به سرطان شد و سرانجام همسرم را در سوگ مادر نشاند.

وی افزود: من درست در آن زمان بر روی گیاهان دارویی کار می کردم و تمام گیاهان دارویی همدان را بررسی فیتو شیمیایی کرده بودم. بیماری و مرگ مادر همسرم مرا بر آن داشت تا در طب سنتی به دنبال درمان آفت دهان بگردم. می خواستم بدانم آیا در طب سنتی ایران درمانی برای این ویروس وجود داشته است یا خیر؟ این تصمیم آغازگر تحقیقاتی گسترده در طب بود . تمام کتاب های طب سنتی را چندین بار دقیق بررسی و مطالعه کردم. کتاب قانون را بیش از 6 بار عمیق خواندم. تمام آثار جابربن حیان و رازی را در زمینه طب بررسی کردم. هر جا هر کتابی در زمینه طب سنتی پیدا میکردم با دقت و تمرکز آن را مطالعه می کردم.

 

این روش شیمیایی در طب سنتی کاربرد بسیار زیادی داشته است

یکی از روش های طب سنتی که در ساخت این داروها بسیار کارساز بود، کُشته سازی برخی ترکیبات و عناصر بود. از جمله کشته سازی فلزاتی مانند نقره،  آهن، مس، طلا و حتی الماس. این روش شیمایی در طب سنتی کاربرد بسیار زیادی داشت است. برخی گیاهان نیز در این متون ارزشمند قدیمی با کاربردهای بسیار جالب ضد ویروس و ضو باکتری معرفی شده اند.

اولین بار از روی دستور بوعلی سینا با دقت و مرحله به مرحله دارویی برای آفت دهان درست کردم و به عملکرد آن بسیار امیدوار بودم. پس از اتمام کار و آزمایش دارو، شکست کار برایم عجیب بود. چون درست همان دستورات را اجرا کرده بودم. در همان زمانی که داروی من با شکست مواجه شده بود روزی همسرم در منزل مربای به تهیه کرده بود . یکی از بستگان بعد از دیدن مربای به ، گفت اگر در ظرف مسی درست می کردید رنگش قرمز میشد.

 این جمله جرقه ای در ذهنم ایجاد کرد. بلافاصله از بازار به تهیه کردم و با دقت در ظرف مسی مربا درست کردم. رنگش کاملا قرمز شد.  بعد از آماده شدن مربا مقداری از هر دو مربا را (هم مربای پخته شده در ظرف مسی و هم مربایی که در ظرف مسی پخت نشده بود) برداشتم و به آزمایشگاه رفتم. ترکیبات دو نوع مربا یکسان نبود. یون های مس در یکی از آنها موجب قرمز شدنش شده بود.

 

اتفاقی که موجب شد علت ناموفق بودن داروی اول را کشف کنم

این اتفاق موجب شد علت ناموفق بودن داروی آفت را کشف کنم. من همه دستورات را مو به مو اجرا کرده بودم  و فقط به جنس ظرفی که دارو در آن تهیه شده بود توجه نکرده بودم. در طب سنتی هر دارویی در یک فلز درست می شود. برخی داروها در ظرف آهنی، برخی در ظرف مسی، برخی در ظرف نقره و برخی در ظرف طلا ساخته می شوند. و بیشتر گیاهان دارویی دارای ترکیباتی هستند که با فلزات واکنش می دهند. و این نکته موجب شد در دومین تلاش ، داروی آفت دهانی که ساختم درست عمل کند.

در دومین مرحله متوجه شدم که برخی از این گیاهان ، دارای ترکیباتی شبیه آلکالائیدها هستند. آلکالائیدها ترکیبات پیچیده ای هستند که با نمک فلزات زوج الکترونی دارند و می توانند با آنها واکنش دهند. در این مرحله آلکالائید ها را از این گیاهان جدا کردم و با نمک فلزات ترکیب کردم. ترکیبات بسیار پایداری حاصل شد. این ترکیبات در هیچ عنصری حل نمی شدند و همین عامل باعث می شد خاصیت دارویی نداشته باشند. چون در زمینۀ تکنولوژی نانو فعالیت های گسترده ای داشتم تصمیم گرفتم ترکیبات این دارو را با تکنولوژی نانو انجام دهم. این بار ترکیبات را در اندازه نانو تهیه کردم و پاسخ های بسیار رضایت بخشی از آنها دریافت کردم.

این دارو با تکنولوژی نانو به قدری اثر بخش بود که تبخال را فقط با دو یا سه باز استفاده درمان میکرد. اما نه درمان موقت و دوره ای. با این دارو ویروس تبخال کلا نابود می شود و با یک بار استفاد بیماری از بدن ریشه کن می شود.

 

آنچه باعث شد بر روی  تب برفکی تحقیق کنم

در آفت دهان انسان هم نتایج شگفت آور و معجزه آسایی بدست آوردم و به موفقیتی شیرین دست یافتم. پس از مدتی ، شباهت ظاهری تب برفکی به آفت دهان موجب شد به صورت شانسی و اتفاقی بر روی تب برفکی کار کنم . آزمایش های گسترده ای را با تغییر فلزات و تغییر گیاهان دارویی دنبال کردم تا سرانجام موفق شدم تولید داروی  تب برفکی را نیز در عین ناباوری به سرانجام برسانم.

داروی تب برفکی یک معجزه گر واقعی است . در سونامی اخیر تب برفکی من دارو را برای دامداران شیراز، سیستان و بلوچستان و اردبیل فرستادم و هریک از دامداران که دارو را برای دام هایشان استفاده کردند ، بدون استثناء همه گاوها درمان شدند. مثلا در یک مورد تعداد 300 رأس گوسفند یک دامدار مبتلا بودند و از داروی ما استفاده کردند. وقتی همه دام ها خوب شدند ، دامدار یک گوسفند را به عنوان قربانی برای من هدیه آورد .

مهندس قادری بعد از درمان دام های سراسر کشور از مسئولین همدان بسیار گله مند است. داروی او توسط انستیتو پاستور تأیید شده و بسیاری از دام های کشور را درمان کرده اما در همدان اجازه تولید آن را نمی دهند. وی این دارو را با نام ضد عفونی کننده برپایه نانو فلزات  مطرح کرده و پروانه تأسیس برای تولید آن گرفته است. پس از تولید در پی  شیوع تب برفکی در همدان و درمان بسیاری از دام ها سازمان دامپزشکی  کار تولید و پخش این دارو را متوقف می کند! به این بهانه که باید از این سازمان کسب اجازه می کردی.

 

طی نامه ای از معاونت دارویی سازمان دامپزشکی کل کشور گله مند شدم

وی در این باره اضهار داشت: متاسفانه بعد از این اقدام سازمان دامپزشکی همدان ، دارویی تحت عنوان نانو وارد بازار شد که بر روی آن دقیقاً ترکیبات داروی من را نوشته بود . آن را خریدم و به آزمایشگاه آوردم تا ترکیباتش را چک کنم اما در عین ناباوری متوجه شدم در آن هیچ اثری از ترکیبات نانو نیست و دارو عملاً آب خالص است. من دارو را به معاونت دارویی سازمان دامپزشکی کل کشور فرستادم و گله مند شدم که چرا از پخش این داروی تقلبی جلوگیری نشده اما تولید و پخش داروی من را متوقف کردید؟

انتظار من از مسئولین این بود که حداقل داروی من را بر روی دام های بیمار امتحان کنند و اگر دارو مؤثر نبود تولید آن را متوقف کنند. وقتی این دارو دام های بیمار را کاملاً درمان می کند پس مشکل کجاست؟! ای کاش مسئولین مسئله را دنبال کنند و دارو را هم از نظر شیمیایی و هم از نظر تأثیرات آزمایش کنند و بعد عمل کنند. چرا باید اول من بمیرم تا بعد از مرگم بگویند فلانی کاشف این دارو بود.

اسماعیل قادری با چهل سال فعالیت های پژوهشی مستمر و کارنامه درخشانش در تلفیق طب سنتی ونانوتکنولوژی و درمان بیماری های لاعلاج، چشم امیدش به مسئولین است.

 او در ادامه بیان کرد: من حاضرم  برای اثبات تلاش هایم و چیدن میوۀ سال ها زحمت و تحقیق و پشتکارم به صورت رایگان بخشی از کشور را از چنگال تب برفکی نجات دهدم تا مسئولین قانع شوند و مجوز تولید انبوه به من بدهند.

پژوهش های این دانشمند فرهیخته، نه تنها صنعت دامداری کشور را به سوی رشد و شکوفایی سوق می دهد بلکه برای بسیاری از انسان ها نیز نوید بخش رهایی از درد و زخم است. در بین بیمارانش افرادی هستند که بیش از ده سال به صورت مستمر از زخم های دردناک دهان رنج می برند و لذت خوردن برایشان به کابوسی وحشتناک بدل گشته بود اما با کمک این مرد بزرگ، از زخم های آفت دائم و دردهای بسیار وحشتناک آن برای همیشه رها شده اند. همه این بیماران پس از بهبودی نامه ای برای تشکر از استاد نوشته اند که در آن به معجزه آسا بودن دارویش اشاره شده است.

یکی از انواع تبخال که دشوار ترین و دردناک ترین نوع آن به شمار میرود تبخال تناسلی است . این بیماری به صورت دوره ای زخم های بسیار درناک و سوزاننده ای را ایجاد می کند و در سراسر دنیا درمانی برای آن وجود ندارد. مبتلایان به این ویروس مجبور هستند مسالمت آمیز با آن زندگی کنند. در تمام جهان  تنها با داروهای ضد ویروس ، دوره حمله ویروس را کنترل کرده و کاهش می دهند. و برای یک ایرانی بسیار غرور آفرین است که درمان قطعی این بیماری نیز توسط استاد قادری کشف شده و همه مراجعه کنندگان با یک دوره مصرف دارو کاملاً درمان شده اند.

 

تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس و سرطان در حال انجام است

تحقیقات و پژوهش های این محقق در زمینه درمان ویروس های دیگر همچنان ادامه دارد. این محقق ارزشمند در مورد بیماری لاعلاج پسوریازیس نیز در حال انجام پژوهش های نهایی است و به نتایج خوبی رسیده است. او با طب سنتی بیماران سرطانی بسیاری را نیز درمان کرده است.

هدف وی خدمت رسانی به هموطنانش و ادای دین در مقابل علم است. او به دنبال کسب درآمد و شهرت نیست. بیماران بسیاری را بدون دریافت هیچ هزینه ای درمان کرده است . تواضع او تا حدی است که از گرفتن عکس امتناع ورزید و گفت من شهرت نمی خواهم بگذارند خدمت کنم.

برای این محقق برجسته آرزوی سلامتی و اکتشافات پی در پی داریم و از مسئولین کشور انتظار مساعدت و همراهی برای سربلندی ایران و ایرانی در سطح جهان .

 


1234567810طبقه بندی: پیشگیری از بیماریهای دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل، دامپزشکی - دارو درمان،
برچسب ها: تب برفکی،

تاریخ : پنجشنبه 1395/04/31 | 10:33 ب.ظ | نویسنده : دکتر محسن عسکرپور | نظرات

  • paper | بیا اینجا | از قدیم تا کنون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات