برای اولین بار یک خانم به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمان منصوب شد.


به گزارش وت آنلاین، دکتر صدیقه کاظمی نیا با حکم دکتر حسین رشیدی مدیرکل دامپزشکی استان کرمان به عنوان معاون سلامت این اداره کل منصوب شد.دکتر رشیدی در این جلسه گفت: مسئولیت فرصت کوتاهی  برای خدمتگذاری به مردم است و در این دوره باید هرچه در توان داریم برای این مهم صرف کنیم.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمان گفت: لازمه پذیرش مسئولیت داشتن دانش تجربی و ضمنی در کنار دانش علمی است.
وی افزود:  دانش تجربی در حین کار به دست می آید که لازم است جوان ها از تجربیات افراد علمی و با تجربه ایی چون دکتر صباغ (معاون سلامت سابق) بهره ببرند.
رشیدی با اشاره به روایات موجود مبنی بر اینکه"هرکس یک نفر را نجات دهد کل جامعه را نجات داده است" گفت: نقش دامپزشکی در تامین  امنیت غذایی  بسیار مهم است
وی با اشاره به نقش سلامت غذا در سلامت افراد جامعه ادامه داد:  امنیت غذایی یکی از ارکان سلامت جامعه است.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمان ضمن تشکر از خدمات چند ساله دکتر صباغ گفت: خانم دکتر کاظمی نیا ضمن افزایش دانش علمی و دانش تجربی ، موفق به ایجاد ارتباط خوب و موثر با سازمان دامپزشکی کشور و  استانداری شده است.
مهندس باقری معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات چندساله دکتر صباغ، گفت: اقدامات بسیار خوبی در دامپزشکی استان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: اگر شیوع بیماری ها و تلفات دامی استانهای مختلف کشور با استان کرمان مقایسه کنیم متوجه اقدامات و موفقیت اداره کل دامپزشکی در کنترل بیماری ها و جلوگیری از تلفات دام های استان خواهیم شد.در ادامه جلسه کارگر رئیس اتحادیه دامداران استان کرمان به نمایندگی از تشکل های این استان از زحمات دکتر صباغ تقدیر کرد و گفت: دامداران هیچگاه متوجه اهمیت خدمات دامپزشکی نبوده اند و پس از بروز و شیوع گسترده بیماری تب برفکی در کشور و عدم شیوع گسترده و تلفات در استان کرمان اهمیت خدمات و زحمات دامپزشکان این استان مشهود شده است.
در پایان این جلسه ازحمات دکتر صباغ تقدیر شد و خانم دکتر کاظمی نیا به عنوان معاون سلامت منصوب شد.همچنین گفتنی است با عنایت به انتصاب خانم دکتر قاضی زاده به عنوان رئیس نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی، در این جلسه از زحمات دکتر غلامعباس کاظمی رئیس سابق اداره نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی نیز تقدیر شد.
طبقه بندی: اخبار دامپزشکی - استانها، انتصابات،

تاریخ : دوشنبه 1395/05/11 | 01:06 ب.ظ | نویسنده : دکتر محسن عسکرپور | نظرات

  • paper | بیا اینجا | از قدیم تا کنون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات