پس از انتشار عکس هایی از مرغ های کف ورودی سرویس بهداشتی در شبکه های اجتماعی و شایعه های پیرامون آن، وت آنلاین اولین رسانه ایی در سطح کشور بود که با بررسی دقیق شواهد موجود به حقیقت موضوع پی برد امروز و پس از 24 ساعت از اطلاع رسانی دقیق وت آنلاین روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران  صحت مطلب وت آنلاین طی یک بیانیه اعلام کرد.


به گزارش وت آنلاین، پس از انتشار عکس های مجود برخی کانال های بزرگ خبری و سایت های رسمی (نادانسته یا با هدف جذب مخاطب بیشتر) با گسترش شایعه هایی و داستان پردازی انگشت اتهام به سوی کارخانجات سوسیس و کالباس و رستوران های بین راهی نشانه رفتند.

وت آنلاین به عنوان یک رسانه متعهد سعی کرد تا جدای از شایعات موجود به حقیقت پی ببرد که خوشبختانه پس از بررسی صورت گرفته حقیقت برملا شد و طی یک خبر تحت عنوان "ماجرای عکس سلفی با مرغ های کف ورودی سرویس بهداشتی چیست؟" این حقیقت یعنی تعلق این عکس ها به مرکزی در شهر ری که پیش از این پلمپ شده بود، اشاره نمود که این موضوع امروز توسط روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران تایید شد.

به گزارش وت آنلاین متن اطلاعیه صادره از سوی روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران در این خصوص به شرح ذیل می باشد:

اطلاعیه ( درپی انتشار تصاویری از مرغ های قطعه بندی شده درمجاورت سرویس بهداشتی درفضای مجازی)

درپی انتشار تصاویری از مرغ های قطعه بندی شده در مجاورت سرویس بهداشتی در فضای مجازی روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران به منظور تنویر افکار عمومی موارد ذیل را به استحضار هموطنان عزیز می رساند:

1-تصاویر منتشر شده در فضای مجازی رستوران میان راهی و یا مرکز عرضه فراورده های خام دامی نمی باشد بلکه مرغ های قطعه بندی شده دریک گلخانه متروکه درشهرستان ری بوده که بر اساس گزارشات مردمی وبا همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی توسط دامپزشکی شهرستان ری ضبط و معدوم شده است.

2-وزن محموله 1660 کیلوگرم بوده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سود جو انجماد زدایی و قطعه بندی شده که در این رابطه دو نفر از صاحبان مرغها دستگیرشده اند و به مجازات خواهند رسید.

3-مکان مورد نظر با صدور حکم قضایی پلمب گردیده است.

4- درپایان ضمن تشکر از مردم عزیز در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف در زمینه فراوری ، عرضه و توزیع فراورده های خام دامی به سامانه 1512 اداره کل دامپزشکی استان تهران و یا ادارات دامپزشکی شهرستان ها اطلاع دهند.

                                                                  باتشکر
                                               روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهرانطبقه بندی: امنیت موادغذایی،

تاریخ : دوشنبه 1395/05/11 | 11:40 ب.ظ | نویسنده : دکتر محسن عسکرپور | نظرات

  • paper | بیا اینجا | از قدیم تا کنون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic